Модельный ряд Opel

Отзыв о Opel Vivaro 2006 года

Автомобиль: Opel Vivaro 2006 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , двигатель - 1.9 turbo дизель
Автор: Ігор (Украина, Сколе)   18.11.2011

В мене Віваро 06р. пасажир, перероблений з грузового, пригнаний з Іспанії.Машина хороша, єдине шо не можу ніяк визначити скільки бере.В кого така ж модель або Рено Трафік з мотором 1.9 підкажіть скільки проїжджаєте на 1 поділці датчика топлива.Якшо бак має 90 л, то получається 1 поділка 10л...я проїжджаю 120-130км на одній поділці, виходить розхід 7-8л...але то на трасі.Не забагато?

Що стосується динаміки, то чесно кажучи трохи не хватає потужності. Треба було брати 2, 5 кубовий, розхід ненабагато більший, але в швидкості відчутні переваги.

Плюсы автомобиля: хороший обзор, економічність

Минусы автомобиля: на 150тис пробігу полетів датчик подачі воздуху...+100Є, а так більше нічого.

Тодор Тулик

в мене опель віваро, машина просто корабль,розхід, 7.по трасі,, 9 по місту, на одній поділці можна їхати не більше 140 км по трасі а по місту 100., але в мене одна проблема спідометер перестав працювати треба їхати на діагностику напевно)))підкажіть як щось знаєте??!!!

Andrey301194

Тодор Тулик, в мене спідометр не працюе через абс, там якись підшипник полетів, як мені сказали він коштуе1500грн

На жаль я не спеціаліст в цій галузі,напевно дійсно треба перевірити на комп'ютері.

Артём Федорчук

у меня 1.9 в городе проехал 115км за 10л

Мариус

По городу(Киев, побки и т. д.) расход 8.5 -9 литров, по трассе пока не скажу.

Тест-драйв Opel Vivaro: Головастики
Головастики

Развозные машины Opel Vivaro, несколько лет назад еще малоизвестные в Украине, сегодня часто встречаются на наших дорогах.

Продажа б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5.800$ 2007 169.000 км